KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14661043
nr 1466 1043
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Blyertsteckning, "Rötter". Signerad och daterad Jan Håfström 1962. Blyerts, ca 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 42x46 cm
Kondition: Mindre fuktfläck i högre över hörn
Jan Håfström, svensk målare född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:57:49
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr